Se začátkem houbařské sezóny se opět objevily problémy s neukázněnými turisty, na Broumovsku si na ně stěžují starostové řady obcí. Odhozené PET lahve, igelitové pytlíky a konzervy mají podle nich na svědomí především návštěvníci z Polska. Nepořádek po nich následně v lese uklízí dobrovolníci.
V lesích na Broumovsku se objevují odpadky. Podle místních je tam nechávají turisté z Polska
8. června 2017 10:27
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz