Gazprom a Shell spolu plánují vybudovat LNG terminál nedaleko Leningradu. V pondělí podepsaly dohodu za účelem založení společného podniku. V Současné době obě společnosti již spolu provozují jediný ruský LNG terminál Sachalin II. V pondělí se sešli Alexey Miller, předseda řídícího výboru Gazpromu, a Ben van Beurden, generální ředitel Royal Dutch Shell. Dle prohlášení Gazpromu podepsali při své schůzce
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Gazprom a Shell budou spolupracovat na projektu Baltic LNG
9. června 2017 11:37
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz