Americká společnost Pacific Gas and Electricity Company (PG&E) v pilotním projektu společně s BMW úspěšně otestovala využití baterií elektromobilů k vyrovnávání zátěže v síti. Celkem se do projektu zapojilo 100 elektromobilů od BMW a bateriové úložiště, které dohromady přijímaly požadavky na omezení výkonu až o 100 kW. Vliv očekávaného boomu elektromobility není spojován pouze se
Publikováno na webu oEnergetice.cz
PG&E a BMW rok a půl regulovali zatížení sítě pomocí elektromobilů
12. června 2017 10:17
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrina/elektromobilita/pge-bmw-rok-pul-regulovali-zatizeni-site-pomoci-elektromobilu/
Zdroj: OEnergetice.cz