Společné prohlášení evropských lídrů offshore větrné energetiky, zástupců energetických koncernů i představitelů společností zabývajících se výrobou větrných elektráren má Evropě zajistit vedoucí místo v tomto odvětví i v příští dekádě. Ministři energetiky Německa, Belgie a Dánska navázali na rok starou deklaraci spolupráce v oblasti offshore větrné energetiky a potvrdili, že se chtějí i nadále aktivně
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Německo, Belgie a Dánsko podepsali prohlášení o podpoře offshore VtE
16. června 2017 10:47
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/vetrne-elektrarny/nemecko-belgie-dansko-podepsali-prohlaseni-podpore-offshore-vte/
Zdroj: OEnergetice.cz