Podle ruské energetické společnosti Gazprom je jedním z cílů nově navrhovaných protiruských sankcí posílení pozice USA na evropském trhu s plynem. Podobný názor zastávají i německý ministr zahraničí a rakouský kancléř, podle nichž by země neměly prosazovat své ekonomické zájmy politickými sankcemi. Zákon by v případě jeho přijetí umožnil americkému prezidentovi uvalit sankce na osoby, které vědomě
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Gazprom: USA chtějí pomocí nových sankcí proti Rusku navýšit svůj export plynu
16. června 2017 16:47
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/plyn/gazprom-usa-chteji-pomoci-novych-sankci-rusku-navysit-svuj-export-plynu/
Zdroj: OEnergetice.cz