Téměř všichni žijeme z větší části na kolech, a to jak v práci, tak ve svém volnu. Přesto mezi lidmi zatím nezanikla touha a nutnost setkávat se, i když mobilní technika a elektronická komunikace pro to dělají vše. Naštěstí jsou chvíle, kdy je potřeba podívat se jeden druhému do očí, říci si něco, co nemusí slyšet někdo další, a alespoň chvíli se chovat trochu ,,normálně". To samozřejmě vyžaduje i odpovídající prostředí - mnohé čerpací stanice je nabízejí.
Místo pro rande? Benzinka!
29. června 2017 20:37
Energie
Zdroj: Petrol.cz