Benzina z petrochemického holdingu Unipetrol plánuje do roku 2018 investovat do modernizace svých čerpacích stanic více než miliardu korun, řekl ředitel Benziny Marek Zouvala. Největší konkurent Benziny, skupina MOL, dříve uvedla, že mezi roky 2017 a 2019 chce do modernizace a dokončení přejmenování svých stanic v Česku investovat 2,5 miliardy korun, z toho téměř miliardu letos.
Benzina dá na modernizaci miliardu. Půjde cestou samoobslužných stanic
28. června 2017 20:37
Energie
Zdroj: Petrol.cz