Největší australský producent elektřiny z uhlí, společnost AGL Energy, vyzvala vládu, aby vyloučila uhlí z tzv. Clean Energy Target. Společnost uvedla, že soukromí investoři nemají vůli k financování výstavby nových uhelných elektráren a že země by se měla zaměřit na obnovitelné zdroje energie (OZE) a plyn. Clean Energy Target (CET), jež je součástí australské energetické transformace, je politický mechanismus, který má stimulovat vstup
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Největší australský výrobce elektřiny z uhlí vyzývá vládu o vyloučení uhlí z Clean Energy Target
31. červenece 2017 7:08
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz