Ostrověcká jaderná elektrárna (Bělorusko), jejíž dva bloky staví ruská korporace pro atomovou energii Rosatom, bude plně uvedena do provozu v létě roku 2020, potvrdil začátkem týdne Alexej Lichačov, generální ředitel Rosatomu.
Rosatom potvrdil plány uvést Ostrověckou JE do provozu v roce 2020
28. červenece 2017 15:48
Atomová energie
Celý článek: http://atominfo.cz/2017/07/rosatom-potvrdil-plany-uvest-ostroveckou-je-do-provozu-v-roce-2020/
Zdroj: Atominfo.cz