Současná vedra zvyšují spotřebu elektřiny. Domácnosti ve větší míře využívají klimatizace nebo filtraci vody v bazénech. Proti zimnímu období je ale i tak spotřeba stále nízká, vyplývá z vyjádření poskytovatelů energií, které dnes oslovila ČTK. Meteorologové varují před tím, že teploty se dnes mohou v Česku vyšplhat až k 38 stupňům Celsia. Alternativní dodavatel Centropol
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Vysoká vedra zvyšují spotřebu elektřiny, proti zimě je i tak nízká
1. srpna 2017 18:18
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrina/vysoka-vedra-zvysuji-spotrebu-elektriny-proti-zime-je-i-tak-nizka/
Zdroj: OEnergetice.cz