Středočeský kraj uvolní peníze navíc na kotlíkové dotace. Chce tak uspokojit žadatele, kteří v dubnu vystáli frontu s žádostmi, ale neuspěli kvůli administrativní chybě krajského úřadu. Kompenzace kraj vyjde na zhruba 25 milionů korun, řekla dnes novinářům středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Koncem letošního dubna se při přijímání žádostí o kotlíkové dotace před krajským
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Středočeský kraj kvůli administrativní chybě doplatí 25 milionů na kotlíkové dotace
3. srpna 2017 16:00
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz