Spojené státy by se podle tamní vládní agentury U.S. Energy Information Agency (EIA) měly v letošním roce stát čistým vývozcem zemního plynu. Export zemního plynu z USA převýšil import v posledních čtyřech měsících již třikrát, a podobná situace by měla panovat do konce celého roku a stejně tak i v nadcházejících letech. Spojené státy jsou podle EIA v současné době největším
Publikováno na webu oEnergetice.cz
EIA: Spojené státy se letos stanou čistým vývozcem zemního plynu
10. srpna 2017 14:08
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/plyn/eia-spojene-staty-se-letos-stanou-cistym-vyvozcem-zemniho-plynu/
Zdroj: OEnergetice.cz