Německá energetická společnost RWE, která působí pod názvem Innogy i v České republice, zvýšila v prvním pololetí zisk v souladu s očekáváním analytiků. Zisk před úroky, daněmi a odpisy (EBITDA) činil 3,21 miliardy eur (84 miliard Kč), a byl tak především díky výkonu plynových elektráren vyšší o sedm procent. Analytici odhadovali EBITDA 3,19 miliardy eur.
Publikováno na webu oEnergetice.cz
RWE zvýšila pololetní zisk o 7 % na 3,21 mld. eur
14. srpna 2017 17:27
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz