Polská vláda si vymohla podle serveru Euractiv kompromisní návrh týkající se novelizace směrnice 2003/87/ES. Tato směrnice určuje podobu systému obchodování s emisními povolenkami v rámci EU, který vstoupí v roce 2021 již do své 4. fáze. Na základě návrhu estonského předsednictví by mohly mít méně rozvinuté země EU k dispozici větší množství zdarma alokovaných povolenek pro uhelné elektrárny. Varšava dlouhodobě požadovala navýšení množství emisních povolenek, které
Publikováno na webu oEnergetice.cz
Dočkají se polské uhelné elektrárny více bezplatných emisních povolenek?
8. října 2017 14:30
Energie
Celý článek: http://oenergetice.cz/elektrarny-evropa/dockaji-se-polske-uhelne-elektrarny-vice-bezplatnych-emisnich-povolenek/
Zdroj: OEnergetice.cz