Je vůbec v pořádku jezdit do džunglí, pralesů či pustin za lidmi, kteří nikdy v životě neviděli nic jiného než svou vesnici? Takhle se ptá v dubnovém hlavním tématu novinář Dalibor Demel. Lámu si nad tím hlavu už několik let a patrně mi to vydrží do konce života. Nevím, upřímně nevím. Je mi ale jasné jedno - je iluzorní nalhávat si, že to někdy bude jinak. Lidé té "naší" civilizace jsou dravci, jejichž kořistí je poznání. A spousta z nich se za ním žene.číst dál
Jezdit, nebo nejezdit?
14. dubna 2010 15:25
Příroda
Celý článek: http://www.lideazeme.cz/clanek/jezdit-nebo-nejezdit
Zdroj: Lidé a Země