Albánie se nám v myslích vynořuje jako divoká a neznámá země, kde jsou jen vysoké hory, zapadlé vesnice, špatné cesty, drsní horalé a kde hrozí na každém kroku krevní msta.
Albánie - země orlů!
19. dubna 2010 11:45
Příroda
Celý článek: http://www.lideazeme.cz/clanek/albanie-zeme-orlu
Zdroj: Lidé a Země