Jak je možné, že se u nás prodávají cizí konstrukce zásuvek? Jak bezpečně máme udělat elektroinstalaci, když ne přesně podle normy? Proč už nelze označit elektromateriál z Francie za dovoz? Pokud je v revizi uvedeno číslo normy, na které z novějších vydání se vztahuje? Pokud chceme vytknout závadu s čím pracujeme v revizní zprávě dříve? S normou nebo právním předpisem? Proč může být šéf odborné firmy neodborník?
Jednotná bezpečnostní úroveň silnoproudých a elektronických instalací
21. dubna 2010 1:05
Energie
Celý článek: http://elektrika.cz/data/clanky/jednotna-bezpecnostni-uroven-silnoproudych-a-elektronickych-instalaci
Zdroj: Elektrika.cz