Argentinská policie si vystřihla pěknou ostudu, které se jen tak nezbaví. Z věznice s nejvyšší ostrahou totiž uprchli dva kriminálníci, kteří si odpykávali trest za přepadení. A šli na to docela chytře. číst dál
Z vězení na svobodu jako ovce
14. května 2010 11:45
Příroda
Zdroj: Lidé a Země