Jedovatých živočichů v naší přírodě nežije mnoho. Část z nich lidé také kvůli jedu zbytečně démonizují. K tomu, aby vám opravdu těžce ublížili, je totiž nutná souhra dalších nepříznivých okolností. Stejně je ale dobré vědět, jak se k těmto živočichům chovat a co dělat, když vás doopravdy kousnou nebo pobodají.
Zmije, sršně - a ti ostatní
11. června 2010 0:25
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/744072
Zdroj: rozhlas.cz