I v průběhu uplynulého měsíce se vývoz zkapalněného zemního plynu (LNG) ze Spojených států držel na velmi vysokých hodnotách, přičemž v následujících měsících zřejmě nadále poroste. S postupným zprovozňováním nového terminálu by tak USA letos měly svou exportní kapacitou překonat tradiční jedničky, Austrálii a Katar.
Vývoz LNG z USA se v květnu vyšplhal na druhou nejvyšší hodnotu v historii
2. června 2022 11:16
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/plyn/vyvoz-lng-usa-se-kvetnu-vysplhal-druhou-nejvyssi-hodnotu-historii
Zdroj: OEnergetice.cz