Po dohodě s předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou svolá české předsednictví urychleně jednání rady ministrů pro energetiku k mimořádným opatřením k řešení energetické situace. Na twitteru o tom informoval premiér Petr Fiala (ODS). Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (STAN) doplnil, že jednání navrhne svolat na co nejbližší datum.
Česko chce co nejdříve svolat jednání ministrů EU o energetice
26. srpna 2022 15:30
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/komoditni-trhy/cesko-chce-co-nejdrive-svolat-jednani-ministru-eu-o-energetice
Zdroj: OEnergetice.cz