Německý síťový regulátor v tomto týdnu znovu varoval obyvatele Německa, aby během zimy nepřecházeli z vytápění zemním plynem na přímotopy, které by eventuálně mohly přetížit tamní soustavu. V Německu v letošním roce prudce stoupl prodej přímotopů z obav ohledně nedostatku zemního plynu vzhledem k současné energetické krizi.
Německý regulátor varuje před masivním používáním přímotopů v zimě, mohly by ohrozit bezpečnost dodávek
15. září 2022 6:45
Energie
Zdroj: OEnergetice.cz