Když elektrospotřebič doslouží, lidé ho s největší pravděpodobností ekologicky zlikvidují odložením do sběrného dvora (38 %) či sběrné nádoby (22 %). 19 % respondentů se přiznalo, že by elektroodpad neekologicky vyhodilo do popelnice či si ho nechalo doma.
ANKETA: Co udělají lidé s elektroodpadem?
14. listopadu 2022 15:00
Firmy, CSR
Zdroj: Průmyslová ekologie