Téměř o čtvrtinu klesla letos v listopadu meziročně spotřeba plynu v síti firmy EG.D z energetické skupiny E.ON. Skupina to dnes oznámila v tiskové zprávě. Podobný je pokles spotřeby plynu za celé Česko od října. V pondělí to uvedl na twitteru ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za STAN). Podle skupiny E.ON je listopadové snížení […]
V síti E.ON klesla v listopadu spotřeba plynu meziročně skoro o čtvrtinu
13. prosince 2022 20:30
Energie
Celý článek: https://oenergetice.cz/plyn/v-siti-e-on-klesla-v-listopadu-spotreba-plynu-mezirocne-skoro-o-ctvrtinu
Zdroj: OEnergetice.cz