Evropu zasáhly mrazivé teploty, které se podepsaly na zvýšené spotřebě zemního plynu. Německo ve dvou po sobě jdoucích týdnech nesplnilo svůj cíl snížení spotřeby plynu. Prezident německého síťového regulátora vyzval k tomu, aby němečtí spotřebitelé již nyní přemýšleli o zásobě plynu pro příští zimu.
Německo dva týdny po sobě nedosáhlo cíle snížení spotřeby plynu
19. prosince 2022 11:30
Firmy, CSR
Celý článek: https://www.prumyslovaekologie.cz/info/nemecko-dva-tydny-po-sobe-nedosahlo-cile-snizeni-spotreby-plynu
Zdroj: Průmyslová ekologie