Ministr zemědělství Martin Šebestyán navštívil v pátek 19. června vodárenskou nádrž Švihov na Želivce, kde se setkal i se zástupci zemědělských subjektů hospodařících v povodí nádrže. Při této příležitosti zhodnotil spolupráci na pilotním projektu a navazujícího programu Společné zemědělské politiky, jehož účelem je omezení používání přípravků na ochranu rostlin v souvislosti s ochranou vodních zdrojů.
Ministr zemědělství ocenil spolupráci Povodí Vltavy se zemědělskými subjekty a dlouhodobou ochranu vodních zdrojů
22. června 2026 9:46
Firmy, CSR
Zdroj: Průmyslová ekologie