Ministr zemědělství Martin Šebestyán se sešel u kulatého stolu se zástupci lesnicko-dřevařského sektoru. Diskuse se zaměřila zejména na financování lesního hospodářství, dotační politiku, legislativní změny, evropské iniciativy i na vývoj trhu se dřívím.
Ministr zemědělství u kulatého stolu řešil aktuální situaci v lesnicko-dřevařském sektoru
22. června 2026 9:46
Firmy, CSR
Zdroj: Průmyslová ekologie