Chebsko zasáhlo po roční odmlce zemětřesení. Zatím se v oblasti objevil jen jeden otřes o síle 2,6 stupně Richterovy škály. Ohnisko bylo nedaleko obce Nový Kostel. Podle seizmologů ale většina obyvatel nic nepocítila. Šlo spíše o zvukovou kulisu, která právě tento typ otřesů doprovází. Podle odborníků je ale možné, že další otřesy můžou pokračovat. Země totiž není klidná už několik týdnů.
Chebsko zasáhlo zemětřesení, většina lidí ale nic nezaznamenala
2. ledna 2013 10:37
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/chebsko-zasahlo-zemetreseni-vetsina-lidi-ale-nic-nezaznamenala--1156128
Zdroj: rozhlas.cz