U popelnic mnoha domů už se začínají objevovat doslouživší vánoční stromky. Podobně jako jiný odpad i stromky jsou ale dále využitelné. Na jižní Moravě z nich vyrábějí teplo nebo je likvidují zvířata v brněnské zoo.
Z použitých vánočních stromků se v Brně vyrobí teplo, neprodané putují do zoo
3. ledna 2013 16:07
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/z-pouzitych-vanocnich-stromku-se-v-brne-vyrobi-teplo-neprodane-putuji-do-zoo--1156981
Zdroj: rozhlas.cz