Tygří samec Eda, s nímž se návštěvníci mohli v ostravské zoologické zahradě symbolicky rozloučit v neděli, odjede do svého nového domova v litevském Kaunasu zítra, tj. ve čtvrtek 10. ledna, dopoledne. Ošetřovatelé jej na cestu již několik týdnů připravovali.
Tygr Eda odjede zítra do Litvy
9. ledna 2013 16:07
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz