Přestože venku mrzne, zvířata v brněnské zoologické zahradě zvyklá z volné přírody na mnohem vyšší teploty nevynechají příležitost vyběhnout z vyhřátých ubikací. I v zimních měsících tak mohou návštěvníci spatřit většinu zvířecích obyvatel, jak si mnohdy sníh doslova užívají. Na kopytníky musí ošetřovatelé dávat obzvláště pozor, aby na namrzlé zemi neupadli a nezranili se.
Ani zima zvířatům v brněnské zoo nezabrání v pobytu venku
27. ledna 2013 10:27
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/ani-zima-zviratum-v-brnenske-zoo-nezabrani-v-pobytu-venku--1167223
Zdroj: rozhlas.cz