V rámci školního recyklačního programu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět!, který na českých školách probíhá již čtvrtým rokem, se mohly školy v jednom z posledních úkolů zapojit do mapování černých skládek.
Školáci úspěšně zmapovali černé skládky
6. února 2013 11:41
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz