Možná si někdo řekne, že když druhy projektu Jaro ožívá tráví zimu v teple Afriky, tak si ornitologové mohou udělat „prázdniny“ a na další novinky si počkat až do jara. Omyl, právě podzimní a zimní období je dobré využít pro přípravu na další sezónu.
Pro ornitology rozhodně není zima časem odpočinku
11. února 2013 11:47
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/pro-ornitology-rozhodne-neni-zima-casem-odpocinku--1173899
Zdroj: rozhlas.cz