Další těžký porod má za sebou gorila Kamba z pražské zoologické zahrady. Poprvé rodila už před šesti lety, tehdy mládě nepřežilo. Stejný scénář se odehrál i tentokrát. Kamba, které už je 40 let, má tak v gorilí tlupě roli hlavně ‚hodné tetičky‘ ostatních mláďat.
Gorilí mládě porod nepřežilo. Samice Kamba je v pořádku
25. února 2013 10:17
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/gorili-mlade-porod-neprezilo-samice-kamba-je-v-poradku--1180087
Zdroj: rozhlas.cz