Po měsíční pauze se návštěvníkům opět otevírá Indonéská džungle. Největší lákadlo, samici orangutana Mawar s mládětem, však lze spatřit výjimečně. Návštěvníky žádáme o trpělivost a ohleduplnost.
Indonéská džungle opět otevřena
7. března 2013 16:02
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz