Před 37 lety bylo České středohoří vyhlášené chráněnou krajinnou oblastí. Zasloužilo si to jedinečností přírody a unikátní krajinou. Někteří si ale přírodu pletou s odkladištěm odpadků, jiní zase vyrážejí na lesní cesty na čtyřkolce.
České středohoří slaví výročí. Jeho ochránci bojují s černými skládkami i zloději dřeva
19. března 2013 10:47
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz