Při kácení starých stromů v parku na Vyšehradě byla v dutině jednoho z nich objevena zimující kolonie netopýra rezavého. Pražská zvířecí záchranka převzala od pracovníků parku celkem 32 netopýrů. Žádný z nich nezahynul.
Vyšehradští netopýři jsou v bezpečí
3. dubna 2013 18:40
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz