Během posledního týdne přibylo v ostravské zoologické zahradě několik mláďat mezi sudokopytníky – jedno mládě ve výběhu jelenů milu, dvě mláďata antilopy losí v pavilonu afrických zvířat a další telátko v expozici Na statku.
Zoo Ostrava hlásí: Další mláďata u sudokopytníků
11. dubna 2013 15:34
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz