Kácení stromů nebo dokonce alejí nesou špatně nejen všemožné "zelené" instituce, ale především obyvatelé míst, která o stromy přicházejí. Je to pozůstatek z dob pohanských? Nebo se ozývá zdravý rozum? Anebo přirozený cit pro krásu? Svatopluk Holec se tématem zabývá ve svém dnešním fejetonu. Nazval ho "O stromech a úctě k nim". Čte Tomáš Pešek.
Svatopluk Holec: O stromech a úctě k nim
15. dubna 2013 11:05
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz