V poslední době stále více skloňované téma, instalace aktivních jímačů v České republice, se nevyhnulo ani našemu pódiu na AMPERu 2013. Hlavní otázku, jak u nás instalovat jímače ESE, nám přišel zodpovědět Jiří Kutáč ze společnosti DEHN+SÖHNE.
AMPER 2013: Jak u nás instalovat ESE
18. dubna 2013 1:25
Energie
Zdroj: Elektrika.cz