Lidé stále vyhazují odpad do přírody. Přesvědčili se o tom studenti Gymnázia na ulici kapitána Jaroše v Brně, kteří dnes vyrazili na úklid jižní části Moravského krasu. Během několika hodin nasbírali v chráněné krajinné oblasti stovky kilogramů smetí.
V jižní části Moravského krasu nasbírali dobrovolníci stovky kilogramů odpadu
18. dubna 2013 9:40
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/v-jizni-casti-moravskeho-krasu-nasbirali-dobrovolnici-stovky-kilogramu-odpadu--1201901
Zdroj: rozhlas.cz