Na letošním veletrhu AMPER jsem absolvoval následující rozhovor, který je pochopitelně částečně pozměněn pro styl dialogu, nicméně podstata rozhovoru zůstala zachována v celém rozsahu. K expozici firmy DEHN přišel postarší, na první pohled nahněvaný muž. Přímo z něj čišela nedůvěra v jakékoliv systémy ochrany před bleskem a rozhovor probíhal přibližně v tomto stylu ...
Všechno funguje jak má... zkušenost z letošního veletrhu AMPER
29. dubna 2013 1:22
Energie
Celý článek: http://elektrika.cz/data/clanky/vsechno-funguje-jak-ma-zkusenost-z-letosniho-veletrhu-amper
Zdroj: Elektrika.cz