V bolivijském městečku Tarabuco si každý rok připomínají vítězství nad španělskými kolonizátory. Při svátečním tanci si indiáni obouvají vysoké dřeváky s ostruhami. Naposled si v rituální obuvi dupnul i populární prezident Evo Morales!číst dál
Prezident v dřevákách
30. dubna 2013 10:10
Příroda
Celý článek: http://www.lideazeme.cz/clanek/prezident-v-drevakach
Zdroj: Lidé a Země