Správa NP a CHKO Šumava chce do šumavských lesů přivést více chladnokrevných koní. Budou tu pomáhat při ekologicky šetrném tahání dřeva a také najdou práci několika místním lidem. Časem se ukážou i turistům.
Do šumavských lesů se vrátí více koní. Pomohou při ekologicky šetrném tahání dřeva
7. května 2013 15:48
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz