Zoo Liberec získala před týdnem tři jedince soba lesního (dříve také nazýván sobem karelským, Rangifer tarandus fennicus) a je v současné době jedinou zoo v Česku, která tento poddruh chová.
Do liberecké zoo dorazili tři sobi
17. května 2013 11:17
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz