Moravská Třebová má problém s vandaly na motorkách. Hlukem obtěžují obyvatele města i zvěř v okolních lesích a ničí lesní cesty. Radnice proto přistoupila ve spolupráci s Policií ČR i městskými strážníky k určitým opatřením.
Fotopasti začnou chránit lesy kolem Moravské Třebové proti vandalům na motorkách
29. května 2013 10:03
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz