Další čtyři koně Převalského vyslala pražská zoo v rámci projektu Návrat do přírody do stepí v Mongolsku. Chovatelé je v pondělí odpoledne naložili do armádního letounu CASA na letišti v Kbelích. Zoo Praha dvě klisny vybavila i satelitními vysílači.
Koně Převalského mířící do Mongolska budou nosit satelitní vysílače
2. červenece 2013 15:47
Příroda
Celý článek: http://www.rozhlas.cz/_zprava/kone-prevalskeho-mirici-do-mongolska-budou-nosit-satelitni-vysilace--1230932
Zdroj: rozhlas.cz