Správa Krkonošského národního parku již potřinácté omezuje ode dneška vstup do vybraných částí hor. Opatření platí do půlky října, a to kvůli neukázněným sběračům borůvek. Už teď je ale jasné, že borůvky zatím nerostou.
Borůvky v Krkonoších zatím nejsou, správa NP přesto omezuje vstup do některých lokalit
20. červenece 2013 10:37
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz