Vůbec prvním orlosupem, který se objevil na českém území, se stala samice Bernd, když přeletěla Švýcarsko, Německo a Polsko, až dorazila do Krkonoš. Po sedmi týdnech strávených v pražské zoo se dnes v noci vydala na cestu zpět do divočiny.
Bernd se vrací do přírody
22. srpna 2013 17:57
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz