V plzeňské zoo se radují z dalšího přírůstku u lam vikuní. Po prvních dvou samičkách, které jsou nyní v pražské zoo, se letos, 25. července, narodil sameček. Třetí plzeňský odchov tedy slaví už 6 týdnů a má se čile k světu.
Zoo Plzeň: Po dvou samičkách je tu lamí kluk
10. září 2013 14:17
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz